Ładowanie...

Kilka słów o mnie

Fototgrafią zaczęłam się interesować gdy dostałam swój pierwszy aparat cyfrowy, od tamtej pory nie przestawałam robić zdjęć. Pierwsze portfolio zbudowałam, organizując koleżankom metamorfozy. Pokazywałam im poprzez zdjęcia ich atuty i piękno. Później, gdy już zaczęłam publikować zdjęcia w internecie pod pseudonimem, moja pasja urosła do rangi wyzwań i wielkich marzeń. Zaczęłam fotografować fotomodelki, w międzyczasie skończyłam dwuletnią szkołę fotografii, zrobiłam dyplom i jeszcze bardziej pokochałam to co robię. Zaczęłam pracować jako fotograf, freelancer. W końcu zrozumiałam, że bycie fotografem to najwspanialsze zajęcie jakie ktoś kiedykolwiek wymyślił. Teraz, do fotografii podchodzę poważnie, ale nie z mniejszym uczuciem. Odnajduje się w głębokich portretach tworzonych miękkim światłem. Skupiam się na spójności kolorystycznej i oddaniu piękna w różnej postaci. Najlepiej pracuje mi się w plenerze, gdzie mam nieskończony dostęp światła i najciekawsze tła, często utkane przez samą naturę.

Portretując staram się pokazać to, co w człowieku najpiękniejsze.

Prywatnie, jestem wieczną marzycielką. Chciałabym mieszkać w Toskanii i z własnego balkonu robić zdjęcia przechodniom. Lubię zatracić się w książkach i wchłaniać do siebie ich historie. Ciągle oglądam edytoriale, fotografie innych artystów i czerpię z nich inspiracje. Mam psa huski, Syberię i bliską mi osobę, która wspiera mnie we wszystkich moich działaniach.

Sesje Podarunkowe
Sesje zdjęciowe można zakupić także w formie bonu podarunkowego. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz komuś sprawić przyjemność, podkreślić ważną okazję lub po prostu uważasz takie rozwiązanie za idealny prezent. Jestem pewna, że taka niespodzianka na pewno zaskoczy i ucieszy.